MASA SİPARİŞ MODÜLÜ Özellikleri


SUNUŞ


Restoran, Cafe, Lokanta gibi siparişle çalışan tüm işletmeler için geliştirildi. KASA ekranı, Mutfak ekranı, Garson ekranı bulunmaktadır. Atanan alt kullanıcılara göre istenilen ekran kullanılabilir. istediğiniz kadar masa, ürün ve kullanıcı tanımlayabilirsiniz.

* Masa siparişlerinizi android telefonunuzdan ve kasa bilgisayarınızdan alırsınız.
* Alınan siparişler, istenirse mutfak ekranından anında görülebilir.
* Alınan siparişler kasa ekranından((Windows) görülebilir.
* Kasada hesap, hesap tutarı görme ve tahsilatı, adisyon yazma, bakiyeye ekleme
* Günlük haftalık aylık satış analizleri, raporları.
* Masa değiştirme, nakit, kredi kartı ile ödemesiz hesap kapama, farklı ödeme türleri, cepten bile direk adisyon yazdırma, windows programı-Android uygulama
* Birkaç adımda siparişe hazır hale gelebilirsiniz(5dk). Kurulum yönergeleri hakkında bilgi almak için tıklayınız

BU UYGULAMA mobil, online, bulut uygulamasıdır. Yani interneti olan her yerden kullanılabilir, erişilebilir. İster internet sayfamızdan, isterseniz telefonunuzdan, istersenizde tabletinizden tüm bilgilere erişebilirsiniz. Bilgilerin tamamı bulut sisteminde(uzak bilgisayarlarda) tutulduğu için güvenlidir. Telefonunuz tabletiniz çalınsa, bozulsa bile, kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaparak bilgilerinize ulaşabilirsiniz.


Bakkal defterine ek olarak, kasa da tutmak istiyorsanız(Masraf, giriş, çıkış vs...), Bakkal Defteri ++ uygulamasını kullanılabilirsiniz.


Bakiye ve kasa takibine ek olarak, Ödeme günlü veresiye takip etmek içinde Veresiye Defteri uygulamamızı kullanabilirsiniz.


Webden, Cepten,tabletten adisyon yazdırmak için; bilgisayara bağlı bir adisyon yazıcıya(termal yazıcı) ihtiyacınız olacaktır. Eğer Bluetooth destekli bir adisyon yazıcınız varsa, bilgisayara ihtiyacınız olmayacaktır. Uygulamaya ve web sayfamıza uyumlu ADISYON YAZDIRma programını, bilgisayarınıza(Windows...) indirmek için tıklayın.NORMAL(INDIR),   Sıkıştırılmış(Küçük boyut) INDIR,  

Uygulama Girişi
Kayıtlı kullanıcı iseniz giriş yapmak için tıklayın

Uygulamaya Kayıt olun(ücretsiz)
Ücretsiz kullanmak için tıklayınızANDROID Uygulamamız
Tablet, Telefon, Android cihaz uygulamasını indirin

Ana sayfaya gitmek için
tıklayınız

Facebookta PaylaşTweetleWhatsapp’ta Paylaş