Ana SayfaProgram Özellikleri  Kurumsal  Lisans  DestekSSS

SUNUŞ...


Hemen kayıt olup, ÜCRETSİZ kullanmaya başlamak için tıklayınız
1 ay ücretsiz deneme imkanı ile

Kayıtlı bir kullanıcıysanız, giriş yapmak için tıklayınız

VIDEOLAR:Kullanım örnekleri, ayarlar, yapılandırma, görüntülü sesli anlatımı izlemek için tıklayınız

TüpSuPratik Özellikleri

İster bilgisayardan, ister telefonunuzdan, bilgisayarınız olmasa dahi kullanabilirsiniz. Program kurulum gerektirmiyor. Kayıt olup, giriş yaptıktan sonra kurulum yönergelerine erişebileceksiniz.

 • CALLER ID:Arayan numarayı göterme özelliği ile, sabit telefonunu ya da Cep Telefonunuzu arayan kişiler, aradıkları anda bilgileri otomatik olarak ekrana gelir(Ad soyad/Abone No/Adres, Bakiye)..

 • HIZLI SİPARİŞ/HIZLI Abone, telefonunuz arandığı anda, siparişiniz TEK TIKLA alabilirsiniz. Arayan kişi kayıtlı ise sipariş formu, kayıtlı değilse yeni abone formu otomatik açılır.

 • DIŞARDAYIM MODU, siz telefonun yanında değilken bu modu seçerseniz, arayan bilgisi(Arayan numara/abone adı/Kullandığı ürün) otomatik olarak, Cep uygulamasına iletilir.

 • OTOMATİK SİPARİŞ İLETİMİ, siparişi kayıt ettiğiniz anda, başka işlem yapmanıza gerek kalmadan, kuryelerinize otomatik olarak bildirilir. Kuryeleriniz siparişi veren kişiye mesafelerini anlık olarak görebilir(300m,500m ...).

 • PRATİK ARAYÜZ, her yerden(Pc, masaüstü, tablet, telefon, mobil cihazlar) kullanım, pratik arayüzümüz sayesinde, iş yükünüz azalacak. TEK TIKLA birçok işlemi yapabileceksiniz(Yeni abone, sipariş, sipariş iletimi...)

 • HARİTA/KONUM desteği, müşterilerinizi sadece adres olarak değil, harita üzerinde de kayıt edebilirsiniz. Siparişin teslimi esnasında, mobil cihazdan tek tıkla konum müşteriye kayıt edilir. Konumu kayıtlı müşteriye, TEK TIKLA yol tarifi alabilirsiniz. Böylelikle, gereksiz arama ve gezinmelerden kurtulur, yakıt tasarrufu sağlarsınız.

 • FOTOGRAF DESTEGI: isterseniz, Her müşteriye fotograf ekleyebilirsiniz. Ev sokak resmi gibi....

 • VERESIYE TAKİBİ:Siz satış/teslimat yaptıkça veresiyeleriniz, gün gün, saat saat, dakika dakika otomatik kayıt edilir. istediğiniz zaman raporlarına erişebilirsiniz.(Toplam bakiye, uzun zamandır ödemeyenler.....)

 • EMANET TAKİBİ: Emanet verdiklerinizi tek tıkla kayıt edebilir, raporlayabilirsiniz.

 • KASA TAKİBİ: Her kullanıcıya(Kurye/Dağıtıcı) ayrı ayrı kasa tanımlayarak, gün sonu hesaplarını otomatik olarak alabilirsiniz.

 • STOK TAKIBI: Her satış sipariş yapıldığında, satışı yapılan ürün stoklardan otomatik olarak düşülür. Böylelikle anlık olarak stok durumlarınızı görebilirsiniz. İsterseniz, stok yerlerini birden fazla tanımlayabilir(Depo/Dukkan/araç1...) ayrı ayrı aktarımlar yapabilrsiniz.

 • SMS DESTEĞİ: Dilerseniz kurumsal(kendi isminizle) toplu veya tek tek sms gönderebilirsiniz.

 • MOBİL SİPARİŞ UYGULAMASI: Size/işletmenize özel mobil sipariş uygulamanızı da tasarlıyoruz. Tek tıkla paylaşabiliyorsunuz, müşterilerinizin verdikleri siparişler eşzamanlı olarak/aynı anda bağlı cihazlarınıza ve size iletiliyor. • Programa kayıt olup kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra, Caller id sürücülerine(Sabit hatlara gelen aramaların görülmesi için), mobil telefon uygulamalarına(Kurye ve Cep telefonu entegrasyon uygulamaları) ve kurulum yönergesine erişebileceksiniz. Gerekli cihaz ve telefon uygulamaları erişilebilir olacaktır. Sadece Sabit telefonunuza gelen aramaları görebilmek için programa ihtiyacınız olacaktır. nundışındaki tüm sistem online(internet) ve mobildir.


  Hemen kayıt olup, ÜCRETSİZ kullanmaya başlamak için tıklayınız
  1 ay ücretsiz deneme imkanı ile

  TeraSistem