Ana SayfaProgram Özellikleri  Kurumsal  Lisans  DestekSSS
Su ve Tüp Takip Programı
Anasayfa,
Programı İndir(KUR)
Programı bilgisayarınıza kurmak için tıklayınProgramı kurulduktan sonra, gelen aramalarda adres, AD SOYAD(ilk arama da bir defa kayıt edilmişse), telefon, daha onceki aramaları(3dk once 15, dak once vs..), müşteri aradığı anda sol alttan yukarı doğru çıkacaktır, siz kapatmadıgınız sürece aramalar ayrı ayrı pencerelerde ekranda kalır.

BÖYLELİKLE MÜŞTERİ ARADIĞINDA TELEFONU AÇMADAN, KİMİN ARADIĞINI, ADRESİNİ ARAMA ESNASINDA GÖREBİLECEK, BU BİLGİLERİ HER SEFERİNDE İSTEMEYECEKSİNİZ.


TERA TÜP&SU NASIL ÇALIŞIR Sistem nasıl çalışır.

Tek kisilik (mobil, bilgisayarınız yoksa) program


Play store TUPCUMobil uygulamasını Android telefonunuza yükleyin. Uygulamanın yüklendiği telefona gelen aramalarda otomatik olarak abone kartını görebilirsiniz. Konumunu açabilir yol tarifi alabilirsiniz. Sipariş uygulamasından gelen siparişleri goruntuleyebilirsiniz. Aşağıdaki abone sipariş bölümüne bakınız.

Küçük ölçekli işletmeler(tek kisilik)


Internet varsa? Bilgisayara program kurulur. Sabit Telefon hattı için cihaz takılır(59tl). Cihaz bilgisayara ve sabit telefon hattına bağlanır. Sabit telefonu herhangi biri aradığında telefon çalarken arayan kişinin adres ve ismi bilgisayarda görüntülenir.
Dükkana ait bir işyeri cep telefonu varsa cep telefonuna arayan numara yönlendirme izleme uygulaması(play store ) cep telefonuna yüklenir. İnternet varsa cep hattini arayan kişininde abone bilgileri otomatik ekrana gelir.
Telefona tanımladığınız süre kadar cevap verilmez ise arayanın bilgisi cep telefonunuza otomatik olarak SMSle ya da internet uzerinden bildirilir. Böylelikle dışardan iken de arayanı bilirsiniz.
Otomatik cevap modül ile telefona cevap veremediginizde arayan kişiye otomatik sipariş linki ya da uygulaması gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajdan verilen siparişler anında eş zamanlı olarak cep telefonunuza ve bilgisayarınıza da iletilir.

Orta boy işletmeler(2 kişi ve daha fazla)


Yukarıdaki özelliklere ek olarak, alınan siparişler tek tuşla, ilgili kuryeye/dağıtıciya aktarılır. Sadece adres olarak değil konum olarak da. Kurye dagiticiların telefonuna terasistem dağıtıcı (play store) uygulaması yüklenir. Isyerinden gönderilen siparişler bu uygulama ile açılır. Açılan siparişte müşteri adres, konum ve yol tarifi gösterilir. Dağıtıcılara uygulama yüklerseniz anlık olarak konumlarını da bilgisayarınızdan görebilirsiniz. Herhangi bir müşteriye ya da isyerine uzaklıklar metre cinsinden otomatik olarak hesaplanır ve gösterilir. Böylelikle siparişi yönlendirirken de doğru yönlendirmis olursunuz.

(abonesiparis.com)

Her iki tiptede abonenizin sipariş verebilmesi için size özel web sayfası ve cep telefonu uygulaması mevcuttur. Uygulamayı abonelerinize Tek tıkla SMS ile, ya da Whatsup üzerinden gönderilebilir. Sipariş uygulaması size özel, şirket logosu ve ismi ile paylaşılır. Paylaştığınız uygulamadan sadece size sipariş geçilebilir. Sipariş geçen müşterilerin siparişleri anında bilgisayara ya da kurye ve işyeri mobil uygulamasına düşer. Uygulama ya da web sayfasından sipariş verildiğinde, Sipariş bilgisi(abone,telefon adres) iletimi SMS ile (İnternetsiz) email ya da internet üzerinden işyeri bilgisayarına ya da tanimli cep telefonlariniza otomatik olarak ANINDA iletilir. Bu özellikleri kullanabilmek için www.abonesiparis.com sitesine girerek üye olup gerekli bilgileri doldurunuz. Bu sistem için program sart degildir. Programımız bu sisteme direkt entegredir. Programınız olsa da, abonelerinizin siparis verebilmesi için bu sitedeki ayarların yapılması gerekmektedir.

  • Sorularınızı iletin

  • TeraSistem