Ana SayfaProgram Özellikleri  Kurumsal  Lisans  DestekSSS
Ana Sayfa/Sunuş
Sunuş
Tera Tüp&Su Abone Sistemi
Sistem nasıl çalışıyor
Masaüstü(PC, Windows) Bilgisayar Programı
Bilgisayar, masaüstü windows Programımızı bilgisayarınıza kurmak için tıklayın
Android Kurye/Dağıtıcı uygulaması İndir(KUR)
Kurye/Dağıtıcı Android telefon uygulaması
Android Müşteri, Sipariş Uygulaması
Abone/Müşterilerinizin sipariş uygulaması
İşyeri CEP uygulamasını indir
Cep telefonunuzu arayan numaraları, bilgisayarınızda görmek için
Kullanım Videoları, örnekler
Kullanım videolarını izlemek içi tıklayın
LİSANS OLUŞTUR(ücretsiz)
Programın çalışması için kendinize bir kullanıcı adı ve şifre belirleyin

Windows Bilgisayar Programı İndir(KUR)
Programı bilgisayarınıza kurmak için tıklayın

 • İletişim(Bize ulaşın)
 • Desteğe ihtiyacınız varsa bize yazın
 • Whatsupdan yazın

 • SUNUŞ...

  12 yıllık tecrübemiz ile küçük ve orta ölçekli bayiler için tasarlamış olduğumuz Su-Tüp Bayileri için hazırlamış olduğumuz programımızı sizlerle buluşturuyoruz. Programımız 2003'den beridir, özellikle akdeniz bölgesinde çeşitli bayilerimizde çalışmaktadır.

  Arayan numarayı destekleyerek, telefonunuz arandığında(Sabit(dükkan) ya da cep telefonunuz), telefonu açmadan adresini otomatik olarak getiriyor, kaç kez aradığını ve kaç dakika önce aradıgını bildiriyoruz. Sabit telefonunuza gelen aramaları bilgisayardan görmek için 79TL'lik usb caller id faz modem cihazına ihtiyacınız olacaktır. İster kendiniz n11 gibi iternetten veya bizden temin edebilirsiniz.

  Siparişlerinizi hızlı bir şekilde kayıt ediyor, günlük satış/siparişlerinizi listeliyor, gelişmiş raporlama sistemimizle istediğiniz her bilgiye kolayca ulaşmanızı sağlıyoruz, diğerlerine baksanız da mutlaka test edip denemenizi öneriyoruz. Satış ve tahsilatlarınızı tek akranda, satır-satır gösteriyor, gün-gün dakika-dakika saniye-saniye listeliyoruz.

  Her hareketten sonraki kalan bakiyeleri bildiriyoruz. Üstelik siparişleriniz cep telefonuna(vasıta numaralarına) iletiyor ve tüm raporlarda istediğiniz kişilere sms gönderme imkanı sunuyoruz.

  Programımız bir windows bilgisayar programından ve 3 adet android uygulamasından oluşmaktadır. Adroid uygulamalarımız Play Store da yayında ve idirilebilir durumda ve ücretsizdir.

  Google Haritalar(MAP) desteği ile müşterilerinizi sadece adres olarak değil, konum olarak da kayıt ediyoruz. Sizlere anlık olarak müşterilerinize olan mesafenizi gösteriyor ve google haritalar desteği ile tek tıkla YOL TARİFİ(rota) çiziyoruz. Müşterilerinize tek tek ve toplu olarak sms gönderiyoruz(Opsiyonel) Gelen siparişlerinizi tek tıkla ya da otomatik olarak vasıta/kurye/dağıtıcınıza iletiyoruz.

  Program ücreti 2019 yılı için 189TL olarak belirlenmiştir.
  TeraSistem